VÝKONNOSŤ  FONDOV

Súčasťou správy Vášho finančného portfólia spoločnosťou KONZULTANT, s.r.o. je  možnosť investovať na finančných trhoch prostredníctvom podielových fondov s najnižšími poplatkami na trhu.

 

European Investment Centre o.c.p., a.s. je finančná inštitúcia, prevádzkujúca fondovú platformu pod názvom EIC Fund Platform. Prostredníctvom jediného prístupu máte možnosť investovať do viac ako 1200  podielových fondov a ETF fondov od renomovaných svetových správcov.

 

Conseq Investment Management je fondová platforma , ktorá Vám umožňuje investovať do širokého portfólia podielových fondov popredných                    svetových investičných spoločností.

 

FONDY  INVESTIČNÝCH  SPOLOČNOSTÍ

Allianz založil samostatnú spoločnosť zaoberajúcu sa správou majetku v roku 1998

Amundi je najväčším európskym správcom aktív z hľadiska aktív pod správou.

V júli 2017  prebehla akvizícia skupiny s Pioneer Investments

AXA ponúka investovanie do podielových fondov  po vstupe na slovenský trh v marci 2007

Spoločnosť BlackRock bola založená v roku 1988, v súčasnosti so 6,5 biliónmi aktív pod správou, je najväčším poskytovateľom služieb asset manažmentu na svete.

IAD Investments je najstaršia slovenská správcovská spoločnosť .

Poskytuje finančné služby v krajinách strednej Európy už od roku 1991

 

BNP Paribas je popredná banka v Európe s medzinárodným dosahom.  

Investičná skupina C-Quadrat, založená vo Viedni v roku 1991


DWS Xtrackers jeden z najväčších a najznámejších poskytovateľov fyzických ETF v Európe 

ETFMG - alternatívny ETF fond  ETFMG Alternative Harvest ETF (cannabis/marijuana industry)

Spoločnosť Fidelity International, založená v roku 1969 ako medzinárodná vetva Fidelity Investments, založenej v roku 1946 v Bostone. V roku 1980 sa osamostatnila od americkej organizácie.
Firt Trust sleduje index trhovej váhy 100 najväčších IPO v USA za prvých 1 000 obchodných dní pre každú akciu.

Franklin Templeton poskytuje správu aktív pre inštitucionálnych, retailových investorov a jednotlivcov s veľkým osobným majetkom od roku 1947

Generali Investments CEE je súčasťou skupiny Generali, ktorá bola založená v roku 1831 a je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov poistenia.

Invesco ETF fond, ktorého cieľom je dosahovať výkonnosť globálneho akciového indexu Elwood Blockchain . Index sleduje výkonnosť globálnych spoločností, ktoré sa zúčastňujú na ekosystéme blockchain. 

JPMorgan Chase & Co. je jedna z najstarších firiem na svete poskytujúca finančné služby.

Spoločnosť LGT spravuje Lichtenštajnská kniežatská rodina už viac ako 80 rokov a má bohaté skúsenosti so správou rodinných majetkov.

NN Investment Partners je správca majetku NN Group N.V., verejne obchodovanej spoločnosti kótovanej na burze Euronext Amsterdam

PIMCO je jedným z popredných svetových investičných manažérov.   

PineBridge Investments je súkromný globálny správca aktív.Bývalá vetva správy aktív AIG. Desiatky rokov skúseností so správou portfólia, tradičných a alternatívnych tried aktív na rozvinutých a rozvíjajúcich sa trhoch.

Procure Space ETF (UFO) fond  investuje 80%  do spoločností, ktoré získajú najmenej 50% svojich príjmov alebo ziskov z jedného alebo viacerých segmentov vesmírneho priemyslu.Sava Infond je jedným z hlavných správcov fondov v Slovinsku  

VanEck založená v roku 1955,  v ponuke alternatívny VanEck Vectors™ Video Gaming and eSports UCITS ETF

Spoločnosť Vanguard bola založená pred viac ako 40 rokmi.V ponuke ETF fondy